ambucto.sk

O nás

AMB nie sú iba čísla a tabuľky, sú to predovšetkým ľudia, ktorí si robia svoju prácu. A našou prácou je pomáhať podnikateľom napredovať s ich biznisom. Snažíme sa ju robiť najlepším možným spôsobom ako je to len možné.

Náš príbeh

Výber strednej školy bol pre mňa veľmi jednoduchý. Účtovníctvo. 

Už počas štúdia na obchodnej akadémii som bola súčasťou školskej spoločnosti, kde sme nadobúdali prvé praktické skúsenosti s účtovníctvom. Hneď po ukončení štúdia v roku 2008 som začala nadobúdať už aj reálne skúsenosti v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva a personalistiky. Predošlé práce v personálnej agentúre a v účtovnej kancelárii sa stali dostatočným a vhodným predpokladom pre úspešné podnikanie v tejto oblasti.

Rok 2011 považujem za zlomový. Urobila som zásadný krok a založila som spoločnosť AMB accounting s.r.o.

Po nadobudnutí dostatočnej praxe som sa rozhodla pracovať samostatne ako živnostníčka a to popri štúdiu na Ekonomickej univerzite v Bratislave. 

Vďaka sústavnému vzdelávaniu a praxi, sa mi v roku 2012 podarilo spoločnosť AMB rozšíriť o ďalšie pracovné miesto. Práve toto rozhodnutie spôsobilo, že som svoje služby v oblasti účtovníctva, personalistiky, administratívy a poradenstva mohla poskytnúť viacerým klientom.

Počas svojej praxe som spolupracovala s mnohými subjektami od začínajúcich podnikateľov, živnostníkov až po spoločnosti, ktoré zamestnávajú desiatky zamestnancov. Uvedomujem si, že podnikanie je náročné a vyžaduje si veľa činností. Svojimi službami pomáham podnikateľom s tými činnosťami, ktoré väčšina považuje za „nevyhnutné zlo“, a tým pádom sa môžu venovať tomu, čo im ide najlepšie – vedeniu svojho biznisu.

Prioritou sa preto pre mňa stali klientove potreby v oblasti účtovníctva. Snažím sa pristupovať ku každému klientovi individuálne práve s ohľadom na jeho potreby. Ak aj vás trápi „nevyhnutné zlo“ teraz už viete, kam sa môžete obrátiť.

V súčasnej dobe účtovná kancelária AMB accounting zamestnáva dve pracovníčky. Účtujeme v programe POHODA od spol. Stormware. Avšak dlhoročná prax a skúsenosti ukázali, že je potrebné sa vzdelávať a rozširovať svoje znalosti aj v rámci iných softvérov. A práve preto ponúkam možnosť v prípade záujmu spracovanie vášho účtovníctva aj vo vami preferovanom programe.
Bude mi potešením stať sa vašim spoľahlivým partnerom vo vašom biznise.

Rada pomôžem ďalším ľudom na ich ceste k úspechu.

Musia však sami urobiť ten povestný prvý krok.

Naša zostava

Ing. Monika Bučková

Konateľka spoločnosti, som hlavná účtovníčka, mzdová účtovníčka.

Spracovávam účtovníctvo vybraným spoločnostiam so špecifickým zameraním, zložitejšie účtovné prípady, spracováva mzdy.

Komunikujem s klientmi, poskytujem účtovné poradenstvo.

Mária Kohoutová

Účtovníčka

Spracovávam jednoduché a podvojné účtovníctvo, vykonávam kontrolnú činnosť.

Odosielam výkazy, komunikujem s poisťovňami, účtujem a kontrolujem mzdy.

 

Lucia Čaklošová

Pomocná účtovníčka 

Spracovávam účtovné podklady, zakladám evidenciu a vykonávam administratívne činnosti.

Účtujem a mám na starosti faktúry a bankové výpisy vybraných spoločností.